PCIE4.0 PDO grafická karta predlžovací kábel dual zadnej strane PCIE 4.0 x16 ITX formátu A4 šasi plnej rýchlosti stabilné 16x Šasi Kábel

w116

Nový produkt

€80.96 €76.91

Štítky: prípade itx, pdo odkaz m2, pdo odkaz, usb 5.0, a4 itx, pdo stúpacie, 2u počítači, itx sfx, mini itx základnej dosky, česť v8.

PDO-Link PCI express 4.0 x16 Predlžovací Kábel

Model výrobku: R3334W-TS názov Produktu: PCIe 4.0 graphics predlžovací kábel Drôt dĺžka: 10~100 cm, (podpora drôtu dĺžka prispôsobenie) Upravené grafické karty: GTX3080ti, RX5700xt, podpora PCIe 4.0 grafická karta dodávané v minulom roku Pásma rýchlosť: PCIe 4.0 x16 (Plná rýchlosť 4.0 je k dispozícii pre dĺžka kábla 25 cm alebo menej, plná rýchlosť nie je garantovaná pre kábel nad 30 cm)

Dĺžka kábla Popis:

Dĺžka drôtu v tomto obchode sa vzťahuje na strane vodiča, s výnimkou PCB a konektory. Dĺžka riadku sa vzťahuje na rozmer označiť na obrázku nižšie.

Q&A: Aká je kvalita PCIE4.0 kábel? Je tam štít?

Tam je kovová vrstva tienenie, využívanie pokročilých EMI tienením vodivých polymérov, nové materiály pre EMI tienením, plochý kábel dizajn. Táto technológia umožňuje každý kábel byť úplne pokrytá elektromagnetického rušenia štít z vodivého polyméru na zabránenie incidentu alebo odchádzajúce žiarenie elektromagnetické frekvencie, minimalizovať rušenie a degradácii výkonu a zníženie hmotnosti extender.

PCIE4.0 kábel hrúbka? Je to mäkké? Môže to byť ohnuté?

Hrúbka PDO 4. generácie PCIE4.0 špecializované kábel je 0,9 mm, čo je ťažšie, ale stále môže byť ohnutý trochu a nemá vplyv na použitie.

Ako kompatibilné je PCIE4.0 predlžovací kábel? Bude si vybrať karty?

Full-speed kompatibilný s PCIE4.0 grafických kariet a základné dosky, systém BIOS nie je potrebné, aby sa spomalil, a predlžovacie káble sú spätne kompatibilné s základnej dosky a grafickej karty, ktoré podporujú PCIE3.0 špecifikácie.

Čo je vzdialenosť medzi otvormi na skrutky na navigáciu?

Ako je znázornené na obrázku nižšie, otvoru pre skrutku vzdialenosť je o 10,8 cm

Prečo je výkon chudobných po pripojení predlžovací kábel? Alebo je to prilepené pomaly, alebo obrazovka je čierna?

Pri grafickej karty, predlžovací kábel je pripojený, výkon je nedostatočný alebo funkciou je abnormálne. Existujú tri bežné problémy: 1. Predlžovací kábel je pripojený nesprávne. Grafická karta predlžovací kábel by mal byť nainštalovaný v slot grafickej karty najbližšie k CPU. Ďalšie sloty majú slabý výkon. 2. Zlaté prsty grafická karta alebo základná doska socket terminály nie sú v dobrom kontakte alebo majú oxidy, spôsobuje karty spomaliť, a zlatý prst kontaktné miesta by mali byť čisté. 3. Na základnej doske je starnutia, grafickej karty, je starnutia, a to nie je doporučené použiť predlžovací kábel pre zariadenia viac ako 4 rokov. V výkonnosti test grafických kariet, je normálne, že beží skóre a strát v jednom percent, a to je abnormálne, ak beží skóre je menej ako jedno percento.

Foto:

  • Druh: Kábel Kábel Adaptéra
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: R334W-TS
  • Produkty Stav: Skladom
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty

Trendy.