Rýchle Odmrazovanie Zásobník Topenia Mrazené Potraviny Mäso, Kuracie Mäso Ovocie Rýchle Odmrazovanie Doska Doska Domov Odmrazovanie Dodávky Rozmrazovanie Kuchynský Nástroj

w11976

Nový produkt

€7.78 €4.90

Štítky: miska na jedlo, rada pre rýchle rozmrazenie, magic video, rozmrazenie potravín, magický prsteň hračka, rada rozmrazenie potravín, dekor zásobník, neva akvarel, zásobník drevených, trstiny hliny.

Popis:

Zabudol na odmrazovanie vaše mäso pred večeri? Dont worry! Naše mäso rozmrazovanie zásobník vám pomôžu problém vyriešiť. Umožní vám pripraviť zdravé, domov-varené jedlo v jiff; super vedenie hliníkové doesnt zmeniť fyzika rozmrazovanie mäsa, to len urýchľuje to, čo udržuje dôležité živiny a vitamíny; istej chuti a výživovej hodnoty.

Funkcie:

- Farba: Čierna.

- Materiál: Hliník.

- Veľkosť S: 23x16.5x0.2 cm/9.1x6.5x0.1inch.

-Veľkosť M:29.5*20.8*0.2 cm

-Veľkosť L:35.5*20.5*0.2 cm

- Defrosts rýchlejšie: Dont nechať mrazené potraviny zničiť vaše varenie plány. Položte mäso na našich odmrazovanie mat a nech je naša prirodzená výmena tepla proces urobí zvyšok.

- Použitie: Ideálne pre všetky mäso a iné mrazené potraviny. Pracuje s beef steak, kuracie prsia, bravčové kotlety, jahňacie kotlety, hamburgery, klobásy, ryby, slanina a oveľa viac.

- Veľký a rovný povrch umožňuje topenia viac položiek spolu, ako sú malé potraviny, ako burger patties alebo zeleniny, veľké kusy mäsa alebo steak!

- Zachováva štiav a chuť: výsledky je čerstvejšie chuť, ktorá si zachováva prírodné šťavy a zachováva chuť zvyčajne stratia prostredníctvom iných foriem rozmrazovanie. Tento spôsob je najúčinnejší spôsob, ako prirodzene odmrazovanie mrazené potraviny.

- Jednoduché použitie a čistenie: Naše rýchle topenie odmrazovanie zásobník je v umývačke a je vhodné, aby ste na čistenie.

Balenie zoznam:

1 x Odmrazovanie Zásobník

  • Názov Značky: Runfon
  • Tvar: Obdĺžnik
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty

Trendy.