WiFi Opony Modul Smart Home,Rolety, Uzávierky Motor,Tuya APLIKÁCIU Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa/Google Home/Siri

w137

Nový produkt

€18.53 €12.04

Štítky: led rf, smart home, moeshouse prepínač wifi modul, prepnite položku wifi, domov siri, tuya stmievač plug, dvere tuya smart, moeshouse prepínač, zigbee, orvibo zigbee opony.

Tuya Smart Home Wifi Opony Switch Modul,pre rolety Nevidiacich Motor,220-240V,APP Riadenie Podpory Alexa/ Google Home/Siri

【App control] vyzýva Aktivovať túto možnosť na diaľku ovládať pripojené zariadenia na váš prístroj odkiaľkoľvek. 2.4 b / g / n Sietí poskytuje potrebné pripojenie na DIY switch modul bez potreby samostatnej HUB. (Kompatibilný s operačným systémom Android a iOS.) 【Hands-free ovládanie hlasom] vyzýva Kompatibilné s Amazon Alexa a Domov pre jednoduché ovládanie hlasom. Takže ste si inteligentný život na ovládanie záclony s oveľa väčšie pohodlie. 【Vlastnosti produktu] vyzýva Použitie s oveľa viac pohodlie: naozaj dobrá náhrada za iný nový inteligentný zamknutom spínač, ktorý pracuje s konvenčnými zamknutom prepnúť na uvedomiť inteligencie. To môže tiež byť pripojené k vášmu rolety rolety motorových inteligentne ovládať svoje rolety. 【Časovač nastavenie] vyzýva Vziať plnú kontrolu nad vašou rolety, inteligentne časovač funkcia v rámci aplikácie, ktorá umožňuje otvárať / zatvárať automaticky na určitý čas. Automatizáciu vášho domu záclony pomocou 3 načasovanie typy: načasovanie načasovanie, časovač časovanie, a slučky načasovanie. 【Rodiny zdieľanie] vyzýva Jednom prístroji môžu byť zdieľané s rôznymi členmi rodiny, t. j. jeden IDENTIFIKÁTOR, môžete ovládať viacero záclony, alebo viacerých používateľov môže ovládať jeden záves. Ovládanie vašej inteligentnej domácnosti s rodinou alebo priateľmi.

Parameter:

Typ výrobku: WiFi modul opony Napätie: 220-240 V AC 50/60 Hz Prúd: 3A WiFi frekvencia: 2,4 GHz WiFi Prevádzková teplota: -5 ℃ - + 40 ℃ Prevádzkový rozsah: menej ako 200 m Rozmery (W * D * H): 46 * 46 * 18 mm (bez klip) IP stupeň ochrany: IP20 Záruka: 2 roky Farba biela Materiál: Plast

FAQ:

Otázka 1: Čo mám robiť, ak som nemôžete konfigurovať opony modul? A. skontrolujte Prosím, či ID zariadenia je zapnuté. B. uistite sa, že váš mobilný telefón a opona modul na rovnakej 2,4 GHz WIFI siete. C., Či je v dobrej internet podmienok. D. uistite sa, že heslo do aplikácie je správne. E. uistite sa, že zapojenie je správne. Q2: produkty, Ktoré je možné riadiť pomocou prístroja? Závesy, záclony, rolety, žalúzie ...... Q3: Čo sa stane, ak WIFI zlyhá? Ešte stále sa môžete ovládať zariadenie pripojené opony modul na svojom tradičnom opony. Hneď ako WIFI je opäť aktívny, prístroj pripojený k modulu sa automaticky pripojí k vašej WIFI sieti. Otázka 4: Ako mám resetovať prístroj? A. Zapnite zariadenie / off 5-krát, kým indikátor bliká rýchlo. B. Stlačte tlačidlo reset na približne 10 sekúnd, kým nezačne indikátor bliká rýchlo. C. Zase bežné zapnutie / vypnutie päťkrát, kým indikátor bliká rýchlo.

Náš príjemný a spoľahlivý záručný servis môže poskytovať najviac profesionálne riešenie pre všetky vaše problémy. Prosím vás ubezpečiť, na nákupy. Všetky objednávky bude dodaný von, do 2~3 pracovných dní, okrem objednávky v Čínskych sviatkov.

  • Materiál: Plastové
  • Certifikácia: ROHS
  • Položka Druh: Prepínače
  • Záruka: 1 Rok
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Prepnúť Typ: APP control
  • Aktuálna: 3A
  • Funkcie: WiFi Modul Opony
  • Je To Inteligentné Zariadenie: Áno
  • Názov Značky: VANMEN

Súvisiace produkty

Trendy.