Vysoká čistota volfrámu rod / kovové halogénové rod / volfrámu rod / volfrámových drôtov / volfrámové elektródy / opotrebovaniu volfrámu prút

w15

Nový produkt

€25.04

Štítky: volfrámové vlákna, vŕtačka príručka, obrábaní kovov, ohýbať kovové tyče, Prút Volfrámu, vrtáka rack, čipky pearl páse s nástrojmi, titán drôt, vrtáka hex hlavu, volfrám zelená prút.

Teplé pripomienka: ak máte iné potreby, obráťte sa, prosím, zákaznícky servis pred objednávky, ďakujeme!

Čistota: W≥99.999%

Špecifikácie: Φ0.3 MM 0,5 MM 0.8 MM 1.0 MM 1,2 MM 1,5 MM 2,0 MM 2.4 MM 3.0 MM 3,2 MM 3,5 MM 4.0 MM 4,8 MM 5,0 MM 6,0 MM 7.0 MM 8.0 MM 9.0 MM 10 MM 12 MM 15 MM 18 MM 20 MM 22 MM 25 MM 28 MM 30 MM 35 MM 40 MM 50 MM 60 MM 80-100 MM dĺžka môže byť prispôsobené na akejkoľvek veľkosti. Poznámky: volfrámu kocky a volfrámu kocka môže byť prispôsobený

Úvod do volfrámové ocele prúty

Výkon a použitie; s dobrou odolnosťou proti oderu a húževnatosť, môže byť použitý pre vysokorýchlostné sústruženie, frézovanie, a drsné sústruženie za nevýhodných podmienok. Používa sa prevažne pre dokončovacie a semi-dokončovacie z liatiny, bronzu a mosadze. To môže tiež proces mangánovej ocele, tepelne odolnej ocele, plesní, ocele a iné materiály. Volfrámové ocele kolo prút je na vysokej tvrdosti a vysokej pevnosti zliatiny materiálu vyrobené z karbidu volfrámu ocele (WC), ako hlavných surovín, plus ďalších drahých kovov a vložiť fáz, ktoré sú stlačené a spekaných práškovou metalurgiou. To je široko používaný V oblasti národnej produkcie a spracovania. Napríklad: micro cvičenie v PCB priemysel, elektródy prúty v optoelektronické komunikačné priemysel, volfrámové ocele vrtákov, vŕtať shanks, tipy, zatlačte tyče, oteruvzdorné presných dielov v strojársky priemysel, a sú prvou voľbou z vysoko kvalitných materiálov pre celkové CNC frézy a otvor spracovanie nástroje.

Beike 2D materiálu Co., S.r.o. špecializuje sa na 2D nanomateriálov technológie špecializovaných firiem v MXenes a MAX fáze materiálov, MOFs a COFs materiálov, a čierny fosfor. Spoločnosť má počet lekárov s zámorských štúdia skúsenosti a roky skúseností s výskumom v domácich výskumného tímu. To tvorí jadro silu R&D tímu. To môže viesť "súkromné mieru" výskum produktov podľa potrieb zákazníka a včas riešiť problémy, ktoré sa vyskytli v skúšania pre zákazníkov. problém. Spoločnosti existujúcich produktov zahŕňajú hlavne: (1) dvojrozmerné carbonitride MXenes a MAX materiálov; (2) kovové organické rámec zlúčeniny MOFs a kovové organické komplexy COFs materiálov; (3) čierny fosfor, grafén, a perovskite materiálov; (4) quantum dot riešenie, iónové kvapaliny; (4) grafén/grafén oxid/grafén-like carbon materiál; (5) pri príprave dvojrozmerný materiál film alebo heterojunction materiál CVD; (6) AAO šablóny materiálov, atď. Okrem toho, spoločnosť poskytuje nasledovné služby: (1) Nanomateriál prispôsobenie služieb; (2) Materiál testovanie služby; (3) Materiál simulácia výpočtu služby.

  • Veľkosť: customizable
  • ŠTANDARD: GB
  • Číslo Modelu: Prispôsobiteľné
  • Štandardné alebo Neštandardné: Neštandardné
  • Materiál: VOLFRÁM

Súvisiace produkty

Trendy.