Factory Outlet DM860 Nema 34 Stepper Motor Ovládač CNC Súpravy Stepper Motor JEDNOSMERNÝ Motor Ovládač NEMA 23 34 Stepper Motor Súpravy CNC

w445

Nový produkt

€32.55

Štítky: cnc router auta, cnc súprava 4 os nema 34 4, cnc router, nema 17 znížiť, dm860 stepper motor ovládač, veľké motorových vodič, arduino cnc štít, 12v motor, 23 nema stepper motor, cnc auta nema34.

Vitajte v našom obchode! Venujte Prosím Pozornosť!!! 1.Na základe skúseností z minulosti, keď tovar príde v krajine, dovozné dane možno uložiť, ale dovozné dane spadá do dvoch situáciách. Po prvé, vo väčšine krajín je to nepredstavovalo žiadne ďalšie náklady na strane kupujúceho na podobné malé alebo nízko-nákladových položiek. Po druhé, v niektorých jednotlivých prípadoch, kupujúci bude potrebné zaplatiť niektorých dovozných daní alebo colných poplatkov, aj keď ich nákup je malé. Ako na špecifické miery, prosím, obráťte sa na miestneho colného úradu. Neakceptujeme náhrady za colné poplatky . Ak si mysli, prosím, nekupujte. 2. Vážení Brazílsky hosť, ak ste objednávku, musíme si na vedomie svoj CPF alebo CNPJ číslo na objednávke, inak naše výrobky sa nebudú môcť zadajte svoju krajinu. 3.Diaľková preprava, expresná dodávka je nevyhnutné násilia, urobíme maximum, aby sa tovar dokonale odovzdané kuriérovi, ale nie je záruka, že kuriér bude liečiť tovaru, ako sme my. Neakceptujeme náhrady za drobné poškodenia počas prepravy bez toho, aby normálne používať. 4. Niektoré produkty poskytujú technickú podporu, ak potrebujete pomôcť, kontaktujte nás, budeme zaobchádzať vašu správu na prvý raz. 5. Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás, prosím, pred otvorením sporu . Budeme vám najviac uspokojivú odpoveď.

Prajeme vám príjemné nakupovanie!!!

  • Názov Značky: Rtelligent
  • Zdroj Napájania: DC
  • Číslo Modelu: dm860
  • Typ Motora: Stepper Motor
Valsoray V
2020-10-15
5/5
fast shipping good product good seller
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.