3D Tlačiarne Diely MK8 Vytláčacie Upgrade Kit Jar Silikónové Ponožka Stepper Klapky TL-Hladšie pre CREALITY vzdať sa 3 CR-10S Tlačiareň

w574

Nový produkt

€7.37 €5.89

Štítky: 3 vzdať sa, späť iphone 7, vzdať sa 3 pro, hotend v6, vzdať sa 5 plus upgrade, cr10 pro, viesť skrutka, skr, 70 tlačiareň, vzdať sa 3 pro upgrade.

Všimnite si prosím pred objednaním!

Dosky sú dodávané náhodne a funkcie sú rovnaké. Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa obrátiť na Zákaznícku Službu.

Popis článku:

Premium upgrade kit pre váš vzdať sa 3 tlačiareň, táto kolekcia sa snažil a testované upgrade s rýchlu a jednoduchú inštaláciu zlepšuje výkon a spoľahlivosť vášho vzdať sa 3 tlačiarne. Súčasťou aluminum vytláčacie upgrade umožňuje spoľahlivejšie vlákna kŕmenie a nie opotrebúvajú viac času ako továreň na dodávané plastové zhromaždenie. Vysoká teplota silikónové ponožka pomáha s teplotnú stabilitu teplej konci hot blok, silikónové ponožka tiež zabraňuje teplo, ktoré vyžaruje do svojho tlač, majúc túto teplo preč z vášho tlač umožňuje zvýšený volánikmi. Je to dôležité vyrábať kvalitné výtlačky. Štyri ploché konci kompresie posteľ pramene zvýšiť tuhosť a stabilita tlače posteľ, úroveň, posteľ je kľúč na výrobu vysoko kvalitnú tlač, tieto zvýšenie tuhosti byt-tip pramene udržať vašu posteľ úrovni dlhšie. Vzhľadom na dlhšiu z týchto prameňov, možno budete musieť upraviť konci zastavenie osi Z na niektoré verzie vzdať sa 3 tlačiarne. Tl-hladšie je addon modul pre stepper motor ovládače, inštalované vo vnútri riadiacej dosky box. Jedným z hlavných dôvodov, pre inštaláciu tl-smoothers na El pre vzdať sa 3 je zníženie v "losos kože" efekt, ktorý môže byť viditeľné na povrchu výtlačkov. Zodpovedali X Y motor osi tlačiarne. Dva vysoko kvalitné NEMA 17 stepper klapky sú zahrnuté, jeden pre montáž na X stepper motor a jeden pre Y stepper motor. Inštalácia poskytuje drastické zníženie hladiny hluku vo vašom 3D tlačiarne. Vezmite prosím na vedomie, že niektoré z vzdať sa 3 modely majú nastaviteľné kolesá, remenice, je jednoduché zistiť, ktorú verziu máte, ak váš kladka nie je zabezpečené na hriadeľ motora s bezhlavého skrutky, máte push fit verziu, žiaľ, otrasy nie je možné jednoducho inštalovať nastaviteľná kladka pre kolesá.

Hlavné funkcie:

Vhodné pre Creality vzdať sa 3 vzdať sa 3 Pro Vysoko kvalitné diely zlepšenie kvality tlače Zvýšenie výkonu Ticho tlačiarne Správne 'Losos Kože" v výtlačkov Detaily Produktu: 1 x Hliníkový Vytláčacie Montáž 2 x silikónové ponožky 4 x Plochý Koniec prítlačné Pružiny 2 NEMA 17 stepper klapiek 2 TL-Hladké moduly a káble

Poštovné a balné:

Mojím cieľom je, aby pack a post vaše položky do 24 hodín od prijatia objednávky, to je vo všeobecnosti oveľa menej, ak nemáte objednať na víkend alebo štátny sviatok. Akonáhle vaše položky boli zverejnené, nemôžem ovplyvniť, ako rýchlo sa váš balík je doručený, ak ste v zhone, prosím, použite jeden z expresná doprava voľby sledované pri kontrole. Ak ste sa rozhodli pre sledovanú prepravné služby, sledovania informácií bude automaticky odovzdané, akonáhle položku lodí.

Sľub Služby:

Mojím cieľom je poskytnúť kvalitné služby pre všetkých klientov. Ak máte akékoľvek otázky, prosím, dostať do kontaktu. Väčšinu problémov je možné riešiť rýchlo a ľahko. Dúfam, že sa vám nákupný so mnou!

  • Názov Značky: DVA STROMY
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: cr10
  • Položka Druh: Vytláčacie

Súvisiace produkty

Trendy.