Hot Predaj 3/8 .0631.6 mm 68dl Pílou Reťaze vhodné Na 5200 motorovou Pílou

w698

Nový produkt

€16.34 €13.07

Štítky: reťazová píla čína, reťazovú pílu, 38 reťazca, reťazová píla pneumatiky, 58cc motorovou pílou, reťazová píla, reťazovú pílu 38, 5800 motorovou pílou, reťazová píla valca 38, reťazová píla reťazová 82.

Hot Predaj 3/8 .063 68dl Pílou Reťaze vhodné Na 5200 Pílou Láskavo Pripomenúť dodávame všetky druhy benzínu videl reťaze, rôzne štýly, kompletný odrôd, výborná kvalita a cena je veľmi priaznivá,tiež majú ideálne po-predajný servis Vážený zákazník, ak ste nie sú celkom jasné, o použití model reťaze alebo nemohol byť potvrdené, kontaktujte náš služby zákazníkom, alebo pošlite list na stanicu, máme Komisár pre svojich služieb s cieľom nájsť správne reťaze, ktoré používate. Vzhľadom na zákazníkov z celého sveta , všetky druhy reťazová píla model a príručka konfigurácia je tiež rôznorodé , popíšeme a opisujete nie je to isté, najlepšie je komunikácia ste použili kompletný reťaze fotografiu poslal ku mne (pls poznámka potrebujeme jeden jasné, reťazami), ktoré by sme mohli presne pre vás foto nájsť model reťaze , ktoré potrebujete, verím, že naše ceny, naše kvality a našich služieb vám môže priniesť veľmi šťastný nákup Takže Prosím, či reťazec model vo filme s nami, ak sami vziať nesprávny typ reťaze, nebudeme akceptovať akékoľvek spory

Reťaze Materiál : SAE8660

Reťaze špecifikácia : .3/8 .063 68 jednotky odkaz

Balenie : dodávame vaky na balenie reťaze

GW : 0.2 KG

Ak si objednáte viac ako dva ks , pošleme s EUB , ak potrebujete , je EUB je rýchlo ako Čína príspevok air mail .

Real Foto

Dobrú spätnú väzbu

Vráti Obmedzenia:

1) Všetky vracia musí byť postmarked do 3 dní od prevzatia balíka.

2) Ak sa položky sú poškodené, sme sa musia kontaktovať do 24 hodín od doručenia. Nebudeme akceptovať žiadne položky s zápachu (vône, dymu, atď.)

3) Všetky originálne tagy musia byť pripojené, bez známok opotrebenia.

Prepravné Podmienky:

1) SME SA LOĎOU PO CELOM SVETE. Všetky doprava zadarmo tovar bude dodaný z Číny post air mail (okrem Víkendu).

2) Máme loď v 1-3 wroking dní po obdržaní vašej platby a dodacia lehota je 5 to7 wroking dní, pracovné dni, Austrália TNT, tým, fedex USA, Spojené Kráľovstvo, Francúzsko

3) tovar zasielame na adresu, na www.swiftkaravan.sk. ak si prajete zasielať na inú adresu,je VEĽMI DÔLEŽITÉ, aby mi email, a priložte ho do svojho ESCROW platba na vedomie predávajúcemu.

4)láskavo pripomenúť u, ak u kúpiť videl reťazca s motorovou pílou spolu ,môže uložiť videl reťazca poštovného.

Platba termín:

akceptujeme ESCROW western union v súčasnosti!

1) Po vyhral/zakúpené položky z nás, budete mať 7 dní kombinovať všetky ostatné aukcie/položky. Keď ste pripravení k nákupu, venujte prosím všetky položky v jednej kombinovanej platby a prosím neplaťte vašich položiek do samostatných platieb. Ak budete robiť dve alebo viac samostatných platieb, je to pôjde von ako dve samostatné objednávky a nebudú vám kombinovanej poštovné a balné zľavy alebo iné propagačné ponuky.

Kontaktujte Nás:

Tešíme sa na získanie vašich prichádzajúcich e-mailov, okamžitých odpoveď sa späť k u witin 8 hod. (okrem Víkendu )

O opustí spätnú väzbu:

Ďakujeme, že ste si vybrali naše produkty.Ak ste nespokojní s prijatá položka(y), Prosím, kontaktujte nás pred ochodom Neutrálny alebo Negatívny spätnú Väzbu, Budeme sa snažiť v našich silách, aby sledovať váš prípad, dúfam, že nám môže dať príležitosť reslove problém v chode spôsobom.

Ak ste spokojní s našimi tovar a služby, dajte mi, prosím Postive spätnú väzbu a Päť hviezdičiek podporujú ma robiť lepšie a lepšie. A pod Piatimi hviezdičkami ukazuje zle stojí za mňa.

  • Chiansaw: 5200
  • Číslo Modelu: 3/8 .063 1,6 mm 68dl reťaze
  • Štruktúra: Zub Reťazca
  • Reťaze Typ: 3/8 .063 1,6 mm 68dl
  • Suroviny: SAE8660
  • DIY Dodávky: Tesárstvo
  • Materiál: ZLIATINY
  • Štandardné alebo Neštandardné: ŠTANDARD
  • Funkcia: rezanie dreva

Súvisiace produkty

Trendy.