Sinzyo Ručne vyrábané Drevené Veselé Vianoce Music Box Darček k Narodeninám, Na Vianoce, Valentína darček Javorového Dreva

w837

Nový produkt

€26.36 €14.23

Štítky: music box sankyo, box hudba drevené, funny music box, box hudba, box hudba dreva, obchod so darček music box, box darček dreva, japonsko javor, box dreva, sankyo.

Obchod predáva rôzne hudobné skrine, rôzne štýly, rôzne populárne filmy, hry, hudbu, prijímať rôzne školy, strany, rodiny, spoločnosti skupiny kúpiť, prijať globálne spoločnosti, supermarkety, predajne spolupráce, hromadné objednávanie, cenu ústupkov. Môžete obrátiť na zákaznícku službu podrobnosti。 Sinzyo Ručne vyrábané Drevené Veselé Vianoce Music Box Darček k Narodeninám, Na Vianoce, Valentína darček Javorového Dreva Toto je vreckový music box! Drevené konštrukcie: roztomilý kreatívny darček pre vašich priateľov, manželov, zlatko, príbuzných alebo sami! Music box sa skladá z vysoko kvalitný drevený box a vysokú kvalitu pohybu. Otvorte okno a budete vidieť, ako pohyb funguje. Posledné tlačidlo na späť, budete musieť roll to prvé, potom nechať to ísť, to bude hrať pieseň a znovu a znovu, asi 1-2 minúty! Mechanické music box, bez batérie Sa vyžaduje nádherné melódie hrá 18 poznámky rytmus. Kryt music box môže byť prispôsobený zdarma gravírovanie, a music box kryt môže byť prispôsobený zadarmo. Je to mechanický music box! Motív je, že Veselé Vianoce, hrá hudba a Veselé Vianoce. Môžete sa tiež obrátiť na zákaznícku službu, ak chcete prepnúť na inú hudbu. Môžete vybrať skladby: 1.Hrad v Obloha 2.Mesiac Predstavuje Moje Srdce 3.Canon 4.Moje srdce pôjde na 5.Včera Ešte Raz 6.Veselé Vianoce 7.VERÍM, 8.Úžasná Milosť 9.Kráska a zviera 10.Keď budete chcieť na hviezdy 11.Raz po december 12.Hanry Potter 13.Star wars 14.Love me tender 15.Dažďové Kvapky Udržať Padá Na Moju Hlavu 16.Mickey mouse marca 17.Práve Som Volal Do Povedať Milujem Ťa 18.Davyho Jonesa 19.fantóm opery Masquerad Materiál: Javor Pohyb:Sankyo Music box špecifikácie: : o 7.1 * 6.7 * 4 cm / 2.8 * 2.6 * 1.6 cm Farba: červené Víno Výkon: Wind-up Svoje konečné tlačidlo na späť, budete musieť vietor to prvé, potom nechať to ísť a hrá pieseň znovu a znovu, asi 1-2 minúty! * Môžete požiadať o extra rytie na pokrytie maximálne 30 znakov) (happy birthday, meno, dátum alebo blázon sen, atď.). Ak chcete pridať nejaký obsah skrinky, prosím, mi poskytnúť "Predávajúci Informácie" časť, prosím zanechať správu! Táto špeciálna služba je teraz zadarmo na podporu. Skontrolujte prosím, a dvakrát skontrolujte vaše osobné vyžiadanie! Všetky rytiny bude prebiehať presne tak, ako ste uviedli v objednávke. Všetky veľké alebo chýbajúce pravopis, interpunkčné znamienka, skratky, čísla, atď. bude v okamihu, keď zadáte. Toto je video, ktoré môžete vyskúšať, ako sa tieto prenosné hudobné skrine alebo práci, kontaktujte ma: Ak máte záujem o natahovat MUSIC BOXOV, prosím, navštívte môj obchodu časť pre cenách a dizajn alebo kontaktujte ma: sinzyo.www.swiftkaravan.sk Ak by ste sa chceli prispôsobiť foto prednej rytie, prosím, navštívte Môj Obchodu časť pre cenách a dizajn alebo sa obrátiť na mňa.

 • Názov Značky: NoEnName_Null
 • Číslo Modelu: 061
 • Druh: Hodinky Typu
 • Hrať Power: Ručné Cvok
 • Materiál: Drevo
 • Funkcia: Otočný
 • Hudba: veselé vianoce
 • Hudobné Skrine Tvar: Námestie
 • Tvar: Námestie
 • Tón Číslo: 18 Tóny
 • Pohyb: Japonský Sankyo Pohyb
Sergei Mens
2020-11-30
5/5
Come to on 3 weeks and packed really beatifull, like a small present, love the xmas song.
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Trendy.