Hlinitého / zirconia / oxidy titánu / oxid zinočnatý / silicon oxid / chromia / nano keramického prášku

w976

Nový produkt

€16.69

Štítky: tenkých kremíkových plátkov čipov, keramické list, aromaterapia keramické, akupunktúrne ihly opakovane, zirconia prášok keramické, hlinitého doska, zirconia hlinitého prášok, modul pre tv, krém nano, hlinitého trubice.

Teplé pripomienka: ak máte iné potreby, obráťte sa, prosím, zákaznícky servis pred objednávky, ďakujeme!

Poznámky: AP je vysoko lešteného hliníku prášok / SP je vysoko čistého kremíka prášok / TOP je vysoká čistota oxidy titánu prášok / TOZP je vysoká čistota zirconia prášok / ZOP je oxid zinočnatý prášok / COP je chromium oxide prášok / MP je horečnatého prášok / CO je vysoká čistota octanom oxid / COP je vysoká čistota vápnik, oxid prášok

Náš obchod predáva keramický prášok, vrátane oxid hlinitý, oxid zirkoničitý, titania, oxid zinočnatý, nanometrov a micron prášok oxidu kremíka a tak ďalej. Nano titanium uhličitý, prášok sme syntetizované má anatase fázy a rutilové fázy, veľkosť častíc je medzi 10-20 nanometrov, čistota je 99,99% a čistota je 4N. Spoločnosť má tiež black oxidy titánu (TiO2-X) na predaj, s čistota 99.5-99.9%, veľkosť častíc 325-800 oka, 100-325 oka, 5-10 mikrónov, a cenu 80-112 juanov za kilogram podľa čistoty a veľkosti častíc. 20 juanov 100g. Al2O3 nano prášok, alfa fáze s veľkosťou častíc 30-40 nanometrov, čistota na 99,99%, 4N vysokej čistoty. 20 nm, Y gama fáze hlinitého, konkrétne plocha 200 m2 / g. Zirkónia uhličitého nano prášok, veľkosť častíc 30 nm, 4N vysokej čistoty. Čistý oxid zirkoničitý s monoclinic fáze, a nanometrov zirconia prášok so stabilizovaným tetragonal fáze dodal s yttria (3 krtkovia) 30 nm. Tam sú tiež jemných zirconia práškov s veľkosťou častíc 200nm, 4N čistoty. Oxid zinočnatý nano prášku, 20-30nm, tyče a guľové pod elektrónovým mikroskopom, 4N-5N vysokej čistoty. Oxid kremíka nano prášok, 20nm, 4N vysokej čistoty, krátke tyče tvaru. Vyššie uvedené sú špeciálne nanomateriálov pre univerzitný výskum a spoločnosti výskum a vývoj experimenty. Vyššie uvedený micron prášok má čistota 99.5-99.9% a veľkosti častíc je od 1-3 mikrónov na 8-10 mikrónov na stovky mikrónov, ktoré môžu byť vybrané pre vedecký výskum alebo výrobné aplikácie. Hliník má micron prášky alfa fáze a Y gama fázy. Alfa hlinitého prášku, a rozprašovanie prášku s veľkosťou častíc 50 až 70 mikrónov. Oxid zirkoničitý, monoclinic, tetragonal micron prášok. Oxidy titánu má micron prášky anatase fázy a rutilové fázy. Nie je čierna, oxidy titánu prášok. Oxid kremíka je silica-fáza jemný silikónový prášku s veľkosťou častíc 3 mikrónov a 10 mikrónov. Cena sa líši podľa rôznych materiálov, rôznych čistoty a rôzne zrnitosti. Vyššie uvedený citát je zhruba citácie 20-28 yuan na 100 g nano prášok. Micron prášok je 8-16 yuan na 100 g. Nad 1 kg, cena je priaznivá. Cena je výhodnejšie na 10 kg. Naša spoločnosť má tiež keramické prášky ako alfa a beta silicon nitride, oxidu kremíka, karbid titánu, karbid kremíka, karbid volfrámu, volfrám dusnatého, molybdénu dusnatého, hydroxyapatitu, beta-fosforečnan vápenatý, atď. Čistota je medzi 98-99.99% a veľkosti častíc je od 10 do 100 nanometrov, posuvné meradlá. To môže byť klasifikované podľa požiadaviek zákazníka.

Beike 2D materiálu Co., S.r.o. špecializuje sa na 2D nanomateriálov technológie špecializovaných firiem v MXenes a MAX fáze materiálov, MOFs a COFs materiálov, a čierny fosfor. Spoločnosť má počet lekárov s zámorských štúdia skúsenosti a roky skúseností s výskumom v domácich výskumného tímu. To tvorí jadro silu R&D tímu. To môže viesť "súkromné mieru" výskum produktov podľa potrieb zákazníka a včas riešiť problémy, ktoré sa vyskytli v skúšania pre zákazníkov. problém. Spoločnosti existujúcich produktov zahŕňajú hlavne: (1) dvojrozmerné carbonitride MXenes a MAX materiálov; (2) kovové organické rámec zlúčeniny MOFs a kovové organické komplexy COFs materiálov; (3) čierny fosfor, grafén, a perovskite materiálov; (4) quantum dot riešenie, iónové kvapaliny; (4) grafén/grafén oxid/grafén-like carbon materiál; (5) pri príprave dvojrozmerný materiál film alebo heterojunction materiál CVD; (6) AAO šablóny materiálov, atď. Okrem toho, spoločnosť poskytuje nasledovné služby: (1) Nanomateriál prispôsobenie služieb; (2) Materiál testovanie služby; (3) Materiál simulácia výpočtu služby.

  • Štandardné alebo Neštandardné: Neštandardné
  • ŠTANDARD: GB
  • Materiál: Keramický prášok
  • Číslo Modelu: Prispôsobiteľné
  • Veľkosť: customizable

Súvisiace produkty

Trendy.